Ми зателефонуємо протягом 15 хвилин
Пусто
Каталог Аксесуари
Ціна

Вид

Колекція

Матеріал
Ще (17)

Якісний відпочинок та здоровий сон залежать не тільки від правильного спального місця, а й від того, які використовуються аксесуари для сну. Пропонуємо детально ознайомитися з колекцією спальних атрибутів.

Подушка – найбільш особиста деталь постільних речей

Анатомічно правильні ортопедичні подушки допоможуть повноцінно відпочити та відновитися. Постільна приналежність допоможе розслабити хребет в шийному відділі під час сну, не порушивши кровообіг, а також зменшить тиск на судини. На сторінках каталогу в широкому асортименті представлені подушки, виконані з високоякісних натуральних гіпоалергенних матеріалів. Купити подушку в Україні є можливість різних типів:

Хороша ковдра – запорука безтурботного сну

М'які, легкі ковдри з терморегулюючими властивостями повинні бути присутніми в кожній спальні. Постільну річ підбирають в залежності від сезону і особистих уподобань людини. Вони відрізняються товщиною, наповненням, величиною та матеріалом виготовлення. Людям, схильним до алергії, рекомендується купити подушку в Херсоні, а також таку текстильну продукцію, як ковдра зі штучним наповнювачем. Під нею тепло спати взимку та, незважаючи на те, що продукт легкий, повітряний, він має хороші теплоізоляційні властивості. Вироби з натуральними наповнювачами дарують тепло та комфорт, однак потребують більш ретельної обробки.

Наматрацник для продовження терміну служби матрацу

Наматрацники – це покриття з натуральних або змішаних матеріалів і внутрішнього наповнювача (бавовни, вовни, синтепону або латексу), які:

Окрім захисної функції, завдяки виробу, зберігається естетичний вигляд і гігієнічні властивості матраца, оскільки покриття легше піддається чистці, аніж матрац. Справжніми помічниками є водонепроникні наматрацники, які найчастіше розміщують в дитячих ліжках.

Спокійне і правильне положення під час сну – гарантія гідного відпочинку, а для цього не обійтись без якісних аксесуарів. Облаштовуйте спальне місце правильно разом з інтернет-магазином Матрац-Ліжко!

Будь в курсі акцій і знижок!
Ми зателефонуємо протягом 15 хвилин