Ми зателефонуємо протягом 15 хвилин
Пусто
Каталог Ліжка
Ціна

Тип

Колекція
Ще (1)

Матеріал
Ще (1)

Каркас
Всі Акція New Хіт

Вибір ліжка можна по праву вважати одним з головних етапів при облаштуванні спальні. На що потрібно орієнтуватись при покупці?

Площа спальні

Від розміру кімнати напряму залежать габарити постелі.  Для невеликої спальної кімнати довжину потрібно розраховувати у співвідношенні  – зріст плюс 10 см. Тільки в цьому випадку можна розраховувати на комфорт та здоровий сон.

Стиль помешкання

Також для того, щоб купити ліжко в Херсоні варто орієнтуватись на оформлення кімнати – ліжко повинно гармонувати з усією обстановкою. Найбільш надійні і довговічні каркаси виконуються з дерев'яного масиву і металу. Найчастіше основа складається з рами, на якій розміщуються гнучкі ламелі. При цьому, чим більше ламелей, тим міцнішою є конструкція. Стандартні односпальні ліжка розміром 80х200 см повинні мати не менше 15 пиляних шпонів. Більшу кількість мають двоспальні ліжка розміром 180х200 см. Купити дерев'яні ліжка у помешкання в класичному стилі буде безпрограшним варіантом, причому неважливо – ліжка з натурального дерева чи штучного.

Розташування меблів

Органічно виглядає розташоване в центрі кімнати двоспальне ліжко. В разі, якщо воно приставляється до стінки, виріб повинен мати спеціальне узголів'я. На спинку ліжка можна обпертися, читаючи ввечері книгу або дивлячись телевізор. Тому краще, щоб вона була високою і цільною. Для встановлення в дитячу кімнату оптимально підійдуть двоярусні ліжка та односпальні дитячі ліжка. Такі меблі відрізняються компактністю та не займають багато місця. Найчастіше купити ліжко в Україні в такому виконанні можна з деревини високої якості, оскільки вони повинні бути стійкими та витримувати великі навантаження.

Перед тим, як купити меблі в Україні необхідно попередньо виміряти розміри площі, яка буде відведена під розміщення предметів житла. Висота ліжка підбирається з урахуванням віку людини. Для старших рекомендується купити меблі в Херсоні досить високі, в той час як для молодих людей – з низькою висотою. Каталог інтернет-магазину пропонує стильні моделі, які гарантовано зможуть підійти під більшість інтер'єрів.

Будь в курсі акцій і знижок!
Ми зателефонуємо протягом 15 хвилин