Ми зателефонуємо протягом 15 хвилин
Пусто
Каталог Ліжка
Ціна

Тип

Колекція
Ще (1)

Матеріал
Ще (1)

Каркас
Всі Акція New Хіт
За вашим запитом нічого не знайдено

Вибір ліжка можна по праву вважати одним з головних етапів при облаштуванні спальні. На що потрібно орієнтуватись при покупці?

Площа спальні

Від розміру кімнати напряму залежать габарити постелі.  Для невеликої спальної кімнати довжину потрібно розраховувати у співвідношенні  – зріст плюс 10 см. Тільки в цьому випадку можна розраховувати на комфорт та здоровий сон.

Стиль помешкання

Також для того, щоб купити ліжко в Херсоні варто орієнтуватись на оформлення кімнати – ліжко повинно гармонувати з усією обстановкою. Найбільш надійні і довговічні каркаси виконуються з дерев'яного масиву і металу. Найчастіше основа складається з рами, на якій розміщуються гнучкі ламелі. При цьому, чим більше ламелей, тим міцнішою є конструкція. Стандартні односпальні ліжка розміром 80х200 см повинні мати не менше 15 пиляних шпонів. Більшу кількість мають двоспальні ліжка розміром 180х200 см. Купити дерев'яні ліжка у помешкання в класичному стилі буде безпрограшним варіантом, причому неважливо – ліжка з натурального дерева чи штучного.

Розташування меблів

Органічно виглядає розташоване в центрі кімнати двоспальне ліжко. В разі, якщо воно приставляється до стінки, виріб повинен мати спеціальне узголів'я. На спинку ліжка можна обпертися, читаючи ввечері книгу або дивлячись телевізор. Тому краще, щоб вона була високою і цільною. Для встановлення в дитячу кімнату оптимально підійдуть двоярусні ліжка та односпальні дитячі ліжка. Такі меблі відрізняються компактністю та не займають багато місця. Найчастіше купити ліжко в Україні в такому виконанні можна з деревини високої якості, оскільки вони повинні бути стійкими та витримувати великі навантаження.

Перед тим, як купити меблі в Україні необхідно попередньо виміряти розміри площі, яка буде відведена під розміщення предметів житла. Висота ліжка підбирається з урахуванням віку людини. Для старших рекомендується купити меблі в Херсоні досить високі, в той час як для молодих людей – з низькою висотою. Каталог інтернет-магазину пропонує стильні моделі, які гарантовано зможуть підійти під більшість інтер'єрів.

Будь в курсі акцій і знижок!
Ми зателефонуємо протягом 15 хвилин