Ми зателефонуємо протягом 15 хвилин
Пусто
Каталог Матраци
Ціна

Тип

Колекція
Ще (6)

Матеріал
Ще (37)

Пружинний блок

Жорсткість

Чохол
Ще (1)
Всі Акція New Хіт

Матраци для сну з'явилися ще за часів кам'яного віку, а ось довершеного вигляду вони стали набувати тільки в Середньовіччі. Древні римляни ще до нашої ери створили конструкцію, яка сьогодні дозволяє змінювати рівень жорсткості  за рахунок натурального наповнювача. Сон на жорстких поверхнях рекомендується молодим людям. Такі моделі сприяють формуванню правильної постави. Сон на м'яких матрацах користується популярністю у людей похилого віку, м'язовий корсет яких потребує хорошої підтримки.

Ортопедичні матраци — шлях до здорового сну

Суть ортопедичної основи в тому, щоб не просто служити м'яким прошарком між спальним місцем і тілом людини, але і для анатомічної підтримки тіла. Перші вироби з ортопедичним ефектом створили у 19 столітті, тоді ж поширення набули медичні матраци. Сучасні ортопедичні конструкції дозволяють рівномірно розподілити вагу тіла по поверхні, попереджуючи перетискання судин та викривлення хребта. В залежності від типу, виробники пропонують такі варіанти продукції:

При всіх перевагах і недоліках кожного виду матраців — для того, аби купити матрац в Херсоні, необхідно орієнтувати в першу чергу на свій комфорт та особисті відчуття під час відпочинку.

Що варто знати перед тим як придбати дитячі матраци

Дитяча кімната повинна бути обладнана виключно безпечними та надійними меблями. Вироби з пружинною основою створюють коливання під навантаженням, що може негативно вплинути на хребет, який ще формується. Тому якщо планується придбання моделі для дитини до дванадцяти років  — можна купити недорогі матраци на основі латексу.

Вибираючи будь-який матрац у спальню, звертайте увагу на матеріали, з яких вони виготовлені. Хороший вибір — натуральний латекс, вовна та бавовна.  

Як купити матрац в Україні за найкращою ціною

Інтернет-магазин дозволяє сортувати вироби в залежності від ціни, типу, матеріалу та жорсткості, що гарантує вибір оптимальної моделі. Незалежно від того,  які постільні приналежності вам припали до смаку – преміум-матраци, міні-матраци або топери, будьте впевнені у їх якості та довговічності!

Будь в курсі акцій і знижок!
Ми зателефонуємо протягом 15 хвилин