Ми зателефонуємо протягом 15 хвилин
Пусто
Каталог Матраци Ортопедичний матрац Doctor Helth Orthopedic Balance

Ортопедичний матрац Doctor Helth Orthopedic Balance

В наявності
Матраци Doctor Health® - єдині в Україні рекомендовані Інститутом патології хребта та суглобів ім. проф. М.І. Ситенка АМН України
Оберіть розмір
10502.00 грн

Доставка

  • По Херсону
  • По Україні

Оплата

  • Готівкою
  • Безготівкою
  • При отриманні

Поділитися

Ціни (грн)

 8090120140160180
19010502.0011767.0015410.0017774.0020316.0022692.00
20010658.0011952.0015641.0018123.0020700.0023184.00

Характеристики:

Тип ортопедичний матрац
Виробник Україна
Висота 18 см
Рекомендоване навантаження на спальне місце до 120 кг
Жорсткість 4 з 5ти
Ефект “Зима/Літо” -
Ефект “Меморіформ” -
Чохол тканина стрейч із віскозою та натуральними активними пробіотиками Purotex®
Шари

натуральний перфорований латекс із масажним ефектом, кокосова койра Double Latex, блок із натурального латексу з трьома зонами жорсткості

Блок пружин -
Термін служби м'які настили - 7 років
Гарантія 18 місяців, починаючи з дати продажу

Опис:

Система підтримки хребта

Матраци Doctor Health забезпечують ортопедично правильне положення тіла під час сну та зменшують навіть мінімальну напруженість м’язів. Найголовніше в системі підтримки хребта – це те, що матрац ідеально адаптується до контурів вашого тіла, щоб сон і відпочинок були ефективними на 110 %.

Тканина стрейч із віскозою та пробіотиками Purotex®

Запатентована пробіотична технологія, що створює здорове та чисте спальне середовище 100 % натуральним та екологічним шляхом.

Гарантія стерильності поверхні матраца від будь-яких алергенів, плісенних грибів та пилових кліщів, регуляція мікроклімату всередині матраца.

Пробіотична технологія Purotex®

Запатентована пробіотична технологія, що створює здорове та чисте спальне середовище 100 % натуральним та екологічним шляхом. Гарантія чистоти поверхні матраца від будь-яких алергенів, плісенних грибів та пилових кліщів, регуляція мікроклімату всередині матраца.

Тканина Purotex® виготовляється з застосуванням унікальної методики мікрокапсулювання: нанесення пробіотиків (корисних бактерій) на волокна тканини без використання зв’язувальних чи склеювальних речовин (на нанорівні). Текстиль здатний містити 50 тис. бактерій на 1 кв. м. Під дією сили тертя капсули розкриваються (за одну ніч у середньому може розкритися 10-20 мікрокапсул), корисні бактерії звільняються та починають розвиватися, природним чином очищуючи тканину від алергенів та регулюючи рівень вологості матраца. Purotex® «поповнюють» свою чисельність кожної ночі, не залишаючи місця для шкідливих бактерій. Колонії пробіотиків Purotex® кількісно збільшуються у 100 разів за 24 години. Вихід здорових бактерій з мікрокапсул регулюється, що гарантує довготривалий ефект впливу Purotex®.

  • АЛЕРГЕНИ відсутні – поверхня 100 % чиста
  • ПЛІСЕННІ ГРИБИ відсутні – є їжею для здорових бактерій
  • ПИЛОВІ КЛІЩІ відсутні – є їжею для здорових бактерій
  • ШКІДЛИВІ БАКТЕРІЇ придушуються та витісняються здоровими бактеріями

Матраци Doctor Health пройшли випробування в державній установі «Інститут патології хребта та суглобів ім. проф. М. І. Ситенка Академії медичних наук України» і рекомендовані для лікування і профілактики захворювань опорно-рухового апарату.

Натуральний перфорований латекс

Натуральний матеріал, виготовлений із екстракту соку гевеї. Завдяки спеціальній обробці латекс набуває мікропористої структури, схожої до будови бджолиних стільників, із заповненими повітрям комірками.

Пориста поверхня латексу надає матрацам виключної м’якості, забезпечуючи зручність та комфорт. Таким чином здійснюється рівномірний розподіл повітря у матраці, гарантуючи кращу вентиляцію внутрішніх шарів і неперевершений масажний ефект.

Кокосова койра Double Latex

П’ятдесятивідсоткове латексування кокосової койри наділяє матрац посиленими ортопедичними та анатомічними властивостями. Просочення латексом додає матеріалу подвійного захисту від пилових кліщів і розмноження бактерій. Завдяки подвійній латексації матеріал на 30 % краще абсорбує вологу та підтримує оптимальний мікроклімат спального місця. Застосування кокосової койри Double Latex у складі матраца збільшує рівень його жорсткості на 40 %.

Ви можете купити матрац Doctor Helth Orthopedic Balance за доступною ціною в Херсоні просто зараз або замовити доставку матраців по Україні.

Увага! Характеристики та комплектація товару можуть змінюватися виробником без повідомлення. Перевірте специфікацію товару безпосередньо перед купівлею.

Ми зателефонуємо протягом 15 хвилин